Sylwia Gruchała - znana polska sportsmenka

Sylwia Gruchała jest jedną z najbardziej znanych kobiet we współczesnym polskim sporcie. Po sprzęt do szermierki (wtedy jeszcze niezbyt profesjonalny) sięgała już od młodych lat i dzięki swej ambicji oraz wytrwałości w dążeniu do celu, udało jej się przerodzić zamiłowanie w karierę. Uprawianie sportu zawodowego to jednak niełatwa praca, ponieważ wymaga mnóstwo samozaparcia, motywacji do codziennych treningów oraz umiejętności radzenia sobie z porażkami. Jako florecistka z wieloletnim doświadczeniem, Sylwia Gruchała wykształciła sobie odpowiednie metody działania, którymi teraz chętnie dzieli się z innymi.

Profesjonalny coaching motywacyjny

Prowadzi ona profesjonalny coaching motywacyjny, dedykowany szczególnie osobom zajmującym się biznesem. Wierzy, że nie ma rzeczy niemożliwych i przy odpowiedniej mobilizacji oraz wytrwałej pracy, każda firma może osiągać swoje cele. Jej treningi wzmacniają w uczestnikach pewność siebie i ufność w swoje możliwości. Co więcej, można dzięki nim nauczyć się nie poddawać w obliczu porażek, lecz wyciągać adekwatne wnioski na przyszłość, które pomagają unikać podobnych błędów. Więcej informacji na temat coachingu motywacyjnego Sylwii Gruchały mieści się na jej stronie.

Dane firmowe "Sylwia Gruchała":

| Warszawa | woj.: małopolskie | NIP: 642-225-25-89 | REGON: 243703331 | telefon: +48 531 813 355 | www.sylwiagruchala.com.pl | modernareamodernarea.pl

Oferta: Strona internetowa

Mapa z dojazdem:

Kontakt w godzinach:

Poniedziałek08:00-16:00
Wtorek08:00-16:00
Środa08:00-16:00
Czwartek08:00-16:00
Piątek08:00-16:00
SobotaZamknięte
NiedzielaZamknięte

Media społecznościowe:

Inne wizytówki w tej kategorii:

Trener personalny Rafał Orczewski

Trener personalny Rafał Orczewski

Producent lamp i abażurów - Częstochowa

Zobacz

Doskonałe miejsce na eventy firmowe - Poznań

Strona internetowa