Profesjonalna Pomoc Drogowa Cieszyn - TOCHACZEK

Siedziba przedsiębiorstwa TOCHACZEK znajduje się na terenie miasta Cieszyn. Specjalizacją firmy jest pomoc samochodowa oraz transport pojazdów. Grono fachowców wykonuje swoją pracę już od niemal dwudziestu lat. Ogromne doświadczenie w branży umożliwiło firmie TOCHACZEK rozwinięcie oferty. Pomoc samochodowa, przewóz samochodów, motocykli i innych pojazdów, to tylko niewielka część wykonywanej przez nich pracy. Firma współpracuje również z wieloma rzetelnymi warsztatami i wypożyczalniami przyczep i lawet, co przyczyniło się do zdobycia dużego uznania i zaufania wśród klientów.

Całodobowa pomoc w Polsce i Europie

Pracownicy przedsiębiorstwa TOCHACZEK dojeżdżają do klienta zarówno w dzień, jak i w nocy. Działają w okolicach miejscowości Cieszyn oraz poza krajem, udzielając pomocy klientom w państwach europejskich. Wykonują drobnych napraw, a przy poważniejszych awariach przewożą auto do warsztatu lub pod wyznaczony przez zleceniodawcę adres. Pomoc samochodowa świadczona przez doświadczonych pracowników firmy TOCHACZEK przebiega sprawnie, przy użyciu profesjonalnych sprzętów. Przedsiębiorstwo dysponuje autami solidnych marek samochodowych, dzięki temu od lat niezawodnie realizuje wszystkie zlecenia.

Dane firmowe "Pomoc Drogowa Cieszyn - TOCHACZEK":

Karola Hławiczki 12 | 43-400 Cieszyn | woj.: śląskie | NIP: 548-112-12-56 | REGON: 070892580 | telefon: +48 602 770 447 | www.autopomoc.cieszyn.pl | tubastrongwp.pl

Oferta: WWW

Mapa z dojazdem:

Kontakt w godzinach:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Media społecznościowe:

Inne wizytówki w tej kategorii:

Doświadczony przewoźnik

Transport maszyn

Przewozy Markrym

Busy do Berlina - Tegel

Zakopane Taxi

www.taxi919zakopane.pl