Plecaki turystyczne

Wchodząc na stronę internetową pod adresem r-bag.pl będziesz miał możliwość wyboru idealnego plecaka do zadań specjalnych. Marka R-Bag zajmuje się projektowaniem jak i produkowaniem plecaków, które nadążają za dzisiejszym tempem życia, takie które spełniają szereg funkcji, dopasowując się do stylu życia jego użytkownika. Szczególnie wartym uwagi jest plecak podróżny na laptopa, który jest pakowny, ergonomiczny, bardzo trwały i który pozwoli nam na umieszczenie rzeczy, nawet tych najdrobniejszych, w sposób uporządkowany i zorganizowany.

Męski plecak podróżny na laptopa

Mężczyźni ponad wszystko cenią sobie wygodę, dlatego plecaki marki R-Bag są stworzone specjalnie dla nich, by mogli bez przeszkód i w sposób komfortowy codziennie podbijać świat i realizować swoje cele. W czym pomoże im plecak podróżny na laptopa znajdujący się w sklepie internetowym r-bag.pl? Przede wszystkim nie będzie krępował ruchów, pozwoli na zapakowanie wszystkich niezbędnych rzeczy, w tym delikatnej elektroniki, będzie niezastąpionym towarzyszem podczas długich podróży służbowych jak i szybkiej jazdy na rowerze czy hulajnodze elektrycznej.

Dane firmowe "Patio Dystrybucja Sp.z o.o ":

Kurza Stopka 5/CD | 70-535 Szczecin | woj.: zachodniopomorskie | NIP: 955-231-43-62 | REGON: 321006400 | telefon: +48 info@rbag.pl | r-bag.pl | infor-bag.pl

Oferta: https://r-bag.pl/14-travel

Mapa z dojazdem:

Kontakt w godzinach:

Poniedziałek08:00-16:00
Wtorek08:00-16:00
Środa08:00-16:00
Czwartek08:00-16:00
Piątek08:00-16:00
SobotaZamknięte
NiedzielaZamknięte

Media społecznościowe:

Inne wizytówki w tej kategorii:

BoZka: woalki, toczki, fascynatory

Tutaj

Straszydła - sklep z tkaninami minky

https://straszydla.pl/

Wysokiej jakości materace i akcesoria dziecięce

Tutaj