Podszkol język obcy ze Smart Talk

Działająca w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Lublinie oraz Gdańsku szkoła językowa Smart Talk jest doskonałym sposobem na to, aby doszkolić już posiadane umiejętności językowe lub rozpocząć swoją przygodę z językiem angielskim. Oferuje ona zarówno kursy indywidualne, grupowe, jak i prowadzone specjalnie dla różnorodnych przedsiębiorstw. Tematyka, zakres materiału oraz metody nauczania zostają dopasowane do indywidualnych wymagań oraz oczekiwań klienta, aby umożliwić mu jak najskuteczniejszy sposób zdobywania i utrwalania wiedzy. Więcej informacji na temat zarówno kursów dla firm czy możliwości nauki angielskiego przez Skype można uzyskać kontaktując się z firmą telefonicznie lub mailowo.

Popraw swój angielski przez Skype!

Przy pomocy lektorów ze Smart Talk oraz kursu, podczas którego można szkolić swój angielski przez Skype, nawet wiecznie zabiegane osoby uzyskają możliwość regularnego zdobywania wiedzy. To nowoczesne rozwiązanie pozwala na prowadzenie zajęć przy pomocy urządzeń mobilnych, bez konieczności osobistego spotkania. Oznacza to między innymi to, iż nie traci się niepotrzebnego czasu na dojazdy, a ponadto, lekcja może odbyć się bez względu na to gdzie się obecnie znajduje kursant. Angielski przez Skype jest rozwiązaniem, które szczególnie poleca się młodzieży szkolnej oraz przedsiębiorcom, którzy często podróżują.

Dane firmowe "Smart Talk":

Świętego Rocha 9 | 61-142 Poznań | woj.: wielkopolskie | NIP: 972-112-38-55 | REGON: 302463999 | telefon: +48 691 407 586 | smarttalk.pl | biurosmarttalk.pl

Oferta: Czytaj więcej

Mapa z dojazdem:

Kontakt w godzinach:

Poniedziałek08:00-18:00
Wtorek08:00-18:00
Środa08:00-18:00
Czwartek08:00-18:00
Piątek08:00-18:00
SobotaZamknięte
NiedzielaZamknięte

Media społecznościowe:

Inne wizytówki w tej kategorii:

Kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy

wejdź

Kurs prawa jazdy w Łodzi

Zobacz

Przyjazne przedszkole dwujęzyczne - Pluszowa Akademia

Oferta