Internetowa kosmetyczka

Usługi Hurtowni Kosmetycznej Corio skierowane są do salonów piękności i innych miejsc zajmujących się pielęgnacją ciał swoich klientów. Posiada ona niezwykle szeroki wybór specjalistycznych mebli, profesjonalnych narzędzi, a także różnego typu akcesoriów jednorazowych. Produkty zostały przygotowane przez cenione marki, wobec czego charakteryzuje je duża trwałość oraz przystosowanie do potrzeb i oczekiwań współczesnego klienta. Pędzelki do zdobień, urządzenia do makijażu permanentnego czy preparaty kosmetyczne to tylko część tego co znajduje się w ofercie hurtowni.

Różnorodne pędzelki do zdobień

Gabinety, które świadczą specjalistyczne usługi manicure i pedicure, muszą zadbać o zaopatrzenie się we wszystkie niezbędne akcesoria kosmetyczne. Oznacza to nie tylko lakiery, zmywacze czy pilniczki, ale także szczoteczki do usuwania pyłu czy pędzelki do zdobień. Wykonanie skomplikowanych dekoracji czy nietypowych barw nie będzie możliwe bez precyzyjnych narzędzi i wysokiej jakości preparatów. Pędzelki do zdobień posiadają różne końcówki, które wykorzystuje się podczas nakładania kleju czy przy tworzeniu wzorów na płytce paznokcia.

Dane firmowe "Hurtownia Kosmetyczna Corio":

Bosa 15 | 60-125 Poznań | woj.: wielkopolskie | NIP: 779-242-45-63 | REGON: 302832675 | telefon: +48 786 270 542 | sklep.coriocs.pl | hurtowniacoriocs.pl

Oferta: Pędzelki do zdobień - sklep.coriocs.pl

Mapa z dojazdem:

Kontakt w godzinach:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Media społecznościowe:

Inne wizytówki w tej kategorii:

Hurtownia kosmetyczna Corio

Kwas glikolowy APIS

Profesjonalne akcesoria kosmetyczne

www.charmbeauty.pl

Profesjonalne zabiegi dla stóp

http://ewalawniczak.pl/