Obsługa prawna przedsiębiorstw i osób fizycznych

Kancelaria adwokacka znajdująca się w Wołominie, lecz obsługująca klientów z wielu okolicznych miejscowości, kieruje swoje usługi zarówno do podmiotów prawnych, jak i osób fizycznych. Ogromne zainteresowanie wsparciem świadczonym przez biuro jest ściśle związana z wysokimi kwalifikacjami prowadzącego ją adwokata. Mecenas Eliza Bobel dąży do tego, by wszystkie odwiedzające ją osoby zostały profesjonalnie obsłużone, a ich problemy zostały w miarę możliwości rozwiązane. Dodatkowo stara się ona ustalać ceny, które dostosowane są do możliwości klientów z okolicy.

Adwokat z wieloletnim doświadczeniem - Wołomin

Mecenas Eliza Bobel to adwokat z Wołomina, który stale poszerza swoją wiedzę oraz zdobywa nowe umiejętności. Dzięki temu jest ona w stanie świadczyć usługi spełniające wszystkie potrzeby klientów. Doświadczenie, które uzyskała pracując w wielu instytucjach i firmach prawniczych, jest nieocenionym wsparciem przy trafiających do niej sprawach o różnej charakterystyce. Odpowiadając na zmieniające się potrzeby jej klientów, jej oferta od pewnego czasu uwzględnia także porady prawne online, udzielane przez siedem dni w tygodniu.

Dane firmowe "Kancelaria Adwokacka adw. Eliza Bobel":

Wileńska 43/1 | 05-200 Wołomin | woj.: mazowieckie | NIP: 125-127-26-53 | REGON: 146776902 | telefon: +48 504 389 028 | www.bobel.com.pl | eliza.bobeladwokatura.pl

Oferta: Adwokat Wołomin

Mapa z dojazdem:

Kontakt w godzinach:

PoniedziałekZamknięte
Wtorek18:00-20:00
Środa18:00-20:00
Czwartek18:00-20:00
PiątekZamknięte
Sobota10:00-14:00
NiedzielaZamknięte

Media społecznościowe:

Inne wizytówki w tej kategorii:

Profesjonalna księgowość - Piaseczno

Strona www

Kancelaria Radców Prawnych - Kraków

Strona internetowa www.kancelariamojecki.pl

Obsługa prawna firm oraz klientów indywidualnych

Adwokat Zielona Góra - prawo cywilne