Pasmanteria internetowa

Pragnę Państwu przedstawić asortyment sklepu internetowego Sklep-IK. Jego oferta dotyczy przede wszystkim sprzedaży włóczek, guzików oraz wielu innych akcesoriów do szycia. Każdy z prezentowanych produktów w sklepie to gwarancja jakości i zgodności z opisem. Przedstawiony sklep z włóczkami funkcjonuje z powodzeniem już od wielu lat cały czas się rozwijając. Prezentowany asortyment włóczek zawiera bogaty wybór produktów z podziałem ze względu na kolor, skład, grubość, przeznaczenie, przeznaczenie i producenta. Każda osoba odwiedzająca ten sklep internetowy z włóczkami z pewnością znajdzie odpowiedni produkt do swoich potrzeb. Zapraszam.

Kolorowe akcesoria

Osoby zainteresowane bogatą i cenowo atrakcyjną ofertą włóczek w internecie zapraszam do odwiedzenia sklepu pod adresem www.sklep-ik.pl. Prezentowany Sklep-IK prowadzony i tworzony jest przez ludzi w pasją do szycia, który oprócz wiedzy posiadają doświadczenie i umiejętności. Są to osoby, które bardzo chętnie pomogą w doborze odpowiedniego produktu. Ich sklep z włóczkami zawiera tylko i wyłącznie produkty najwyższej jakości. Można w nim znaleźć włóczki o różnym składzie, kolorze, przeznaczeniu, wielkości, grubości oraz producencie. Zapewne każdy znajdzie coś dla siebie.

Dane firmowe "Sklep IK":

Rogu Renifera 4/7 | 62-095 Murowana Goślina | woj.: wielkopolskie | NIP: 718-163-48-63 | REGON: 301420350 | telefon: +48 | www.sklep-ik.pl | sklepsklep-ik.pl

Oferta: Włóczka

Mapa z dojazdem:

Kontakt w godzinach:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Media społecznościowe:

Inne wizytówki w tej kategorii:

Jak dobrać materac?

Materace - Poznań - sklep

Profesjonalny producent oświetlenia - Feniks

Sterownik do LED

Marketing zewnętrzny

Więcej szczegółów