Program na uprawnienia budowlane

Przedsiębiorstwo INVEST-PROJECT specjalizuje się w różnych dziedzinach budownictwa, zarówno w projektowaniu, jak i nadzorowaniu budowli stawianych na całym świecie. Doświadczenie oraz wiedza zarządzających i pracowników umożliwiła urozmaicenie oferowanych usług. Firma prowadzi szkolenia dokształcające, a także zachęca do korzystania z ich witryny internetowej. Na stronie znajduje się m.in. specjalnie opracowany program do nauki na uprawnienia budowlane oraz cenne informacje dotyczące zdobycia tego certyfikatu i rozpoczęcia praktyk w zawodzie.

Aktualna baza pytań

Serwis zawiera sprawdzone testy na uprawnienia budowlane. Wystarczy pobrać program na telefon lub komputer. Aplikacja działa przez okres 12 miesięcy i na bieżąco może podlegać aktualizacjom. Rzetelnie przygotowane zadania przez ekspertów sprawiły, że jest to najlepszy program do nauki na zdobycie uprawnień w Polsce. Dostępne ćwiczenia nie są publikowane w innych miejscach w sieci oraz są zgodne z wymaganiami Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa, przez którą organizowany jest egzamin. Uprawnienia budowlane niezbędne są przy projektowaniu i kierowaniu robotami budowlanymi.

Dane firmowe "Invest Holding s.c.":

Laskowice 29 | 82-550 Prabuty | woj.: pomorskie | NIP: 581-187-77-68 | REGON: 360400166 | telefon: +48 576 996 325 | uprawnienia-budowlane.pl | biurouprawnienia-budowlane.pl

Oferta: kliknij tutaj

Mapa z dojazdem:

Kontakt w godzinach:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Media społecznościowe:

Inne wizytówki w tej kategorii:

Polecane usługi dźwigowe w Trójmieście

Zobacz

Producent wysokiej jakości kasetonów elewacyjnych

WWW

Doświadczona firma blacharsko-dekarska

Strona www