Montaż klimatyzacji

Złota Klimatyzacja to firma zlokalizowana w Krakowie oferująca usługi klimatyzacyjne. Instalacje wykonywane są zarówno dla małych, jak i dużych pomieszczeń, takich jak hale produkcyjne czy galerie handlowe. Dzięki posiadanemu doświadczeniu w branży, firma Złota Klimatyzacja z należytą starannością wykonuje swoje zlecenia. Cechuje się wysoką jakością oferowanych usług oraz dbałością o klienta na etapie montażu klimatyzacji, jak również w trakcie serwisu. O zadowolenie klienta dbają fachowcy z doświadczeniem oraz szkoleniami pozwalającymi na dokładność, sprawność oraz efektywność pracy.

Usługi klimatyzacyjne

Złota Klimatyzacja ulokowana w Krakowie oferuje wysokiej jakości montaż klimatyzacji. Usługi wykonywane są przez fachowców, z doświadczeniem w branży przy użyciu urządzeń renomowanych marek po to, by klient długo mógł cieszyć się swoją klimatyzacją. Po wykonaniu instalacji, firma kontroluje terminy serwisu urządzeń, tak aby usługa wykonana była kompleksowo, dokładnie oraz po to, by służyła latami. Dzięki montażowi klimatyzacji, letnie upały będą mniej dokuczliwe oraz łatwiej będzie o efektywne funkcjonowanie w domu lub pracy.

Dane firmowe "Złota Klimatyzacja":

Tyniecka | 32-050 Kraków Skawina | woj.: małopolskie | NIP: 955-125-12-86 | REGON: 812594034 | telefon: +48 515 776 282 | www.zlotaklimatyzacja.pl | garlejmariuszgmail.com

Oferta: www.zlotaklimatyzacja.pl

Mapa z dojazdem:

Kontakt w godzinach:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
SobotaZamknięte
NiedzielaZamknięte

Media społecznościowe:

Inne wizytówki w tej kategorii:

Polecane usługi dźwigowe w Trójmieście

Zobacz

Producent wysokiej jakości kasetonów elewacyjnych

WWW

Doświadczona firma blacharsko-dekarska

Strona www